Özellikler

MODERN KULLANISLI VE YENİLİKÇİ

Goldiva Güney

Her katta; 4+1 3+1,2+1,1+1 olmak üzere, farklı bütçe ve isteklere göre alternatiflerle size,aklınızdaki doğru yatırımı yapmanız için çeşitli ayrıcalıklar sunulmuştur.

Goldiva Güney'de en uzun ömürlü,kaliteli,sağlam ve estetik tasarım anlayışıyla üretilmiş,aynı zamanda alanlarında marka firmaların malzemeleri kullanıldı.

SICAKLIGI HİSSEDİN

Goldiva Güney

Goldiva Güney,daha giriş kapısında sizi sıcaklığı ile sarar ve kendine çeker...

Merkezi ısıtma,kapalı otopark ve yangın uyarı sistemi gibi ayrıcalıkların dışında;otoparktan binaya açılan asansör geçişi ve elektrik,su kesilse bile Goldiva Güney'de hayatı devam ettiren jeneratör ve hidrafor gibi farklılıklala size doğru seçimin kapılarını açıyor.

HERSEY ELİNİZİN ALTINDA...

Goldiva Güney

Goldiva Güney, İhtiyaçlarınıza dilediğiniz anda kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda, Bahçeşehir Koleji’nin hemen yanınıda; Forum Bornova AVM 600 mt, Ege Üniversitesi 5dk, Yaşar Üniversitesi 2dk, Ege Üniversitesi Hastanesi ve Sifa Hastanesi ise 3dk mesafede; 400 mt ilerinizdeki çevreyolu bağlantısı ile otogara 5dk; Adnan Menderes Havaalanına ise 20 dk yakınlıkta bulunuyor.

YESİLİ VE MAVİYİ PEYZAJDA BULUSTURDU...

Goldiva Güney

Evde Canınız sıkıldığında bahçeye çıkıp estetik bir rahatlığa kavuşmak ya da çevredeki spor alanları ile yaşam enerjinizi yükseltmek sizin elinizde…

HAYAT ONLAR İÇİN VAR

Goldiva Güney

Goldiva Güney’de çocuklarınız için herşey düşünüldü…

Oyun alanları, zen bahçesi ve evcil hayvan parkı…

SİZİN İÇİN TASARLANDI

Goldiva Güney

Evinizin her köşesini, ayrı ayrı düşündük, tartıştık ve planladık…

Optimum kullanım imkanı ile her alanine değerlendireceğiniz; Mutfakta, salon rahatlığında yemekler yapıp, sevdiklerinizle paylaşacağınız, yaşarken mutlu olacağınız bir konfor sizleri bekliyor…